<<   >>
2019年 9月 12日 (木)

Organizm człowieka tak naprawdę jest nadzwyczaj delikatny i podatny na uszkodzenia. Każdego dnia, w różnorakich sytuacjach zdarzają się nieszczęsne wypadki, w wyniku których ludzie stają się kalekami czy żegnają się z życiem.

by Naszorganizm

Organizm człowieka tak naprawdę jest niezwykle delikatny i podatny na czynniki fizyczne. Dzień w dzień, w różnych okolicznościach mają miejsce nieszczęśliwe wypadki, w jakich ludzie stają się kalekami albo nawet giną. Szczególnie dotyczy to ruchu ulicznego i pracy w zawodach uznawanych za niebezpieczne. Czasami jednak nie potrzeba wypadku, aby stało się nieszczęście. Chodzi między innymi o genetyczne przypadłości zdrowotne, z którymi wiążą się przykładowo zawały czy ataki padaczki.

Osobami najbardziej odpowiednimi do zajmowania się ofiarami karamboli i w ogóle potrzebującymi pomocy medycznej są rzecz jasna medycy, a w nieco mniejszym stopniu ratownicy. Niestety w szeregu przypadków na przybycie karetki trzeba poczekać, a życie ofiary zależy od zwyczajnych ludzi. Dlatego pośr...


<< >>
RSS


Blog